×

En iyi ve farklı 3D Duvar Kağıdı çözümlerini, ve uygulamaları müşterilerimize sunarız.

Tasarım tamamen özel grafik uzmanlarımız tarafından müşterilere uygun bir şekilde tasarlanmakta. Uygulama esnasında titizlikle çalışır, en ufak problemlere bile çözüm getiriz.Sunum ve kalite bizim ana vizyonumuzdur.

Ürün geliştirme aşamasında tasarım ve uygulama ekibimiz birlikte çalışır. En yeni trendleri takip eder ve bunları uygularız. Ürün tasarlama ve geliştirme aşamasında kalitede ödün vermeyiz

Mekanınız neresi olur ise olsun , farklı tasarımlar ve dizaynlar sizi bekliyor!

Hem Yerel Hem de Küresel Müşteri Ağımız Var


Firmamız duvar kağıdı sektörüne yaklaşık 15 sene hizmet etmiş konusunda uzman kişiler tarafından 2015 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne oluşturduğumuz güçlü bayi ağımızla yerli duvar kağıtlarında Halley Duvar Kağıtları A.Ş. Marmara Bölge Bayiliği ve ithal duvar kağıtlarında Alman AS Creation, İtalyan GL Design, İngiliz Scetch23 ve Güney Kore P&W Naturel Duvar Kaplamaları ile LG Hausys Grubunun Tex Gracia markalı tekstil tabanlı duvar kağıtlarının satışını yapmaktadır.
YARATICIYIZ

Ürün tasarımı , uygulama ve diğer bütün işlerde her zaman yaratıcı olduk. Farklı tasarımlar uygulamalar ve trendleri takip ediyoruz ve müşterilerimizin her konuda çözüm üretip kaliteye odaklı işlere yoğunluğumuzu veriyoruz.

İLHAM ALIRIZ

Tasarım ve uygulama konusunda güncel ürünlere ağırlık verip daima çağın ilerisinde bakış açısına sahibiz. En yeni ve farklı modelleri uygulamadan çekinmeyiz.